Adobe photoshop, jednoduchý a intuitívny, aj pre Vás

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitívny, aj pre Vás

Vstúpiť do kurzu>>>


Pre koho je kurz určený?

Chceli ste niekedy použiť fotku, o ktorej ste si mysleli, že je dobrá, no zrazu ste zistili, že nie je? Že vám, na inak peknej, fotke prekáža nejaký objekt? Že sa vám na fotke leskne tvár? Alebo, že sa vám nepáčia farby? Kurz Adobe photoshop vám ponúka jednoduchý návod ako tieto problémy rýchlo a efektívne odstrániť. Je určený ako pre laikov, tak aj pre profesionálnych fotografov.

https://www.kurzyproradost.cz/kurz/adobe-photoshop-jednoduchy-a-intuitivni-i-pro-vas-1


Čo je Adobe photoshop?

Adobe photoshop je sofistikovaný grafický program na úpravu fotografií. Je vhodným pomocníkom nie len pre laikov, ale aj pre začínajúcich fotografov či pokročilých profesionálov.

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitívny, aj pre Vás


Náplň kurzu

Kurz Adobe photoshop predstavuje návod na vylepšenie fotografií od jednoduchých úprav až po pokročilé retuše. Na začiatok sa v kurze zoznámite s prostredím programu Adobe photoshop, dozviete sa čo sú vrstvy a na čo slúžia. Naučíte sa ako pracovať s jeho jednotlivými nástrojmi ako napríklad so záplatou a krivkami a ako robiť základné úpravy.

Dozviete sa ako zosvetliť a stmaviť fotografiu alebo len jej časť, ako odstrániť odlesky pleti a ako upraviť jas, kontrast a farby. Naučíte sa robiť koláže z viacerých fotografií, robiť čiernobiele fotografie, retušovať a zmenšovať fotografie. Dozviete sa niečo o formátovaní súborov. O tom, aké formáty súborov sa pri fotografovaní používajú a aké sú ich výhody a nevýhody.

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitívny, aj pre Vás

V kurze je obsiahnutá aj úprava fotografií na pokročilej úrovni. Naučíte sa robiť pokročilé úpravy a retuše pomocou maskovania. Naučíte sa pracovať s klonovacím razidlom, vyvolávať RAW v modeli Camera RAW, ako zmenšiť a doostriť fotografie pre web a pre tlač a ako si uľahčiť prácu pomocou rôznych trikov. Naučíte sa ako z fotky odstrániť nežiaduce predmety, ako sa dá rýchlo upraviť skupinová fotografia a ako sa retušujú portréty. Dozviete sa niečo o robení panorámy a HDR snímok.

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitívny, aj pre Vás


Lektor kurzu

Lektorom kurzu je Jozef Cvrček, ktorý sa profesionálnemu fotografovaniu a lektorovaniu kurzov venuje už 10 rokov. Jeho online kurzy absolvovalo už viac ako 15 000 fotografov a ďalších 1500 profesionálnych aj amatérskych fotografov absolvovalo jeho živé kurzy. Jeho prácu si môžete pozrieť na www.blogfotografa.cz.

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitívny, aj pre Vás


Čo kurzom získate?

Po absolvovaní kurzu budete vedieť s fotografiami spraviť prakticky čokoľvek. Ovládnete nie len základné úpravy, ale aj pokročilé retuše. Úprava fotografií vyučovaná v kurze je vhodným obohatením nie len pre laikov, ale aj pre profesionálnych fotografov.

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitívny, aj pre Vás


Zhodnotenie

Kurz má u ľudí veľkú popularitu. Nespočetné množstvo ľudí ho už absolvovalo a hodnotilo ako skutočne obohacujúci pre tvorbu profesionálov, ale zároveň vedený jednoduchou a zrozumiteľnou formou aj pre laikov. Adobe photoshop je však pomerne drahý program a pokiaľ ho budete chcieť používať musíte si zaplatiť za licenciu. Avšak naučiť sa pracovať v programe Adobe photoshop môžete aj v mesačnej skúšobnej verzii, ktorá je zdarma.

Kategória: Práca s PC
Počet lekcií: 15
Dĺžka kurzu: 8:05 hod.
Úroveň obtiažnosti: Vhodné pre každého
Prístup: 24/7: Videokurzy môžete prehrávať zo všetkých zariadení
Lektor: Josef Cvrček

Či už ste laik alebo „profík“, stačí vám stiahnuť a nainštalovať Adobe photoshop, kliknúť na tlačidlo nižšie, prezrieť si videá zdarma a môžete začať upravovať fotografie na profesionálnej úrovni.

Vstúpiť do kurzu>>>

Záverečné zhodnotenie
  • Obsah kurzu:
  • Školiteľ:
  • Kvalita videa a zvuku:
5
Odoslanie
User Review
0 (0 hlasov)