Ako si zlepšiť pamäť

Ako si zlepšiť pamäť

Vstúpiť do kurzu>>>


Pre koho je kurz určený?

Aj vás rozčuľuje neustále zabúdanie? Chceli by ste vedieť ako si zlepšiť pamäť? Existujú viaceré pamäťové metódy na tréning pamäti a vy ich môžete hravo zvládnuť práve v tomto kurze.

Náplň kurzu

V kurze sa naučíte ako si zlepšiť pamäť. Na tréning pamäti vám poslúži viacero pamäťových metód, ktoré si v kurze osvojíte.

Ako si zlepšiť pamäť sa naučíte metódu LOCI, ktorá je pre tréning pamäti veľmi populárna. Zvykne sa jej hovoriť aj metóda miesta, respektíve metóda cesty, pretože si ňou vytvoríte pamäťovú cestu, ktorá vás pri spätnom spomínaní dovedie až k informácii, ku ktorej sa chcete dostať.

Naučíte sa aj metódu práce s číslami, ktorá umožňuje prevádzať čísla na písmená, ktoré sú ľahšie zapamätateľné. Osvojíte si aj pamäťové metódy príbehu a obrazu.

Ako si zlepšiť pamäť

V úvode kurzu sa dozviete ako si s najmenšou námahou zapamätať kalendár Ako si zlepšiť pamäť sa naučíte napríklad aj na názvoch pohorí a miest, historických údajoch, fyzikálnych konštantách alebo literárnych dielach, teda na takých údajoch, ktoré sú spravidla ťažšie zapamätateľné.

Pamäťové metódy sa naučíte využívať aj pri výuke cudzích jazykov, čo v dnešnej dobe, kedy sú cudzie jazyky priam nevyhnutnosťou, určite každý ocení.

Ako si zlepšiť pamäť


Lektor kurzu

Ako si zlepšiť pamäť vás v kurze naučí Pavlína Boučková, ktorá sama vždy neznášala bifľovanie rôznych údajov. Vždy o sebe tvrdila, že je lenivá a tak hľadala skratky k zapamätaniu potrebných informácií aby učením nemusela strácať veľa času. Pamäťové metódy jej nakoniec nielen uľahčili štúdium, ale stali sa aj jej povolaním a dnes ich vyučuje vo viacerých kurzoch.

Ako si zlepšiť pamäť Pavlína Boučková


Čo kurzom získate?

Po absolvovaní kurzu už nebudete musieť používať slová zabudol či zabudla som, nepamätám si a podobne. Pamäťové metódy, ktoré si v kurze osvojíte vám umožnia zapamätať si akékoľvek množstvo akýchkoľvek informácií.

Nebudete mať problém pamätať si svoj harmonogram povinností, čísla a fakty a bez problémov sa naučíte aj cudzie jazyky. Tréning pamäti je dôležitý v každom veku, preto či už ste žiak, študent, pracujúci človek alebo dôchodca nie je priskoro, ale ani neskoro, začať na svojej pamäti pracovať.

Ako si zlepšiť pamäť


Zhodnotenie

Ako si zlepšiť pamäť je v kurze vysvetlené naozaj veľmi dobre a zrozumiteľne pre každého. Naozaj každý si vďaka tomuto kurzu dokáže pamäť zlepšiť, treba mať však trpezlivosť. Každý z nás je iný a najmä ľuďom vo vyššom veku či ľuďom s prirodzene horšou pamäťou to možno pôjde o čosi pomalšie. Netreba sa však vzdávať a hlavne to brať ako povinné učenie, ako niečo čo musíte spraviť, pretože ak niečo robiť nechceme náš mozog si vytvorí podvedome blok.

Ako si zlepšiť pamäť

Preto buďte trpezliví a nevzdávajte sa ani ak sa vám spočiatku dariť nebude. Uvidíte, že časom sa to zlepší a dopracujete sa aj vy k výbornej pamäti. A nakoniec, nie je to žiadne úmorné (m)učenie. Väčšina ľudí, ktorí kurz vyskúšali sa pri ňom a pri vytváraní vlastných asociácií a pamäťových cestičiek a príbehov, veľmi dobre bavila. Ako sa hovorí, s úsmevom ide všetko ľahšie a ani vaša pamäť nie je výnimkou.

Kategória: Sebarozvoj
Počet lekcií: 9
Dĺžka kurzu: 2:53 hod.
Úroveň obtiažnosti: Vhodné pre každého
Prístup: 24/7: Videokurzy môžete prehrávať zo všetkých zariadení
Lektor: Pavlína Boučková

Zabudnite na neustále zabúdanie. Kliknite na tlačidlo nižšie, prezrite si videá zdarma a vytrénujte svoju pamäť k dokonalosti.

Vstúpiť do kurzu>>>

Záverečné zhodnotenie
  • Obsah kurzu:
  • Školiteľ:
  • Kvalita videa a zvuku:
5
Odoslanie
User Review
0 (0 hlasov)