Ako správne telefonovať

Ako správne telefonovať

Vstúpiť do kurzu>>>


Pre koho je kurz určený?

Ste podnikateľ, obchodník alebo máte inú prácu, ktorá si vyžaduje telefonický kontakt s ľuďmi? V tom prípade by ste mali vedieť ako správne telefonovať.

 

Náplň kurzu

Vedieť správne telefonovať sa zíde naozaj každému, pretože mobilné telefóny tvoria dnes už nevyhnutnú súčasť nášho života a aj našej každodennej komunikácie. Obzvlášť dôležité je to najmä pre obchodníkov a podnikateľov či iných ľudí, ktorí telefonicky komunikujú so svojimi klientami. Mnoho ľudí má však strach z telefonovania.

V kurze sa preto naučíte ako správne telefonovať a ako strach z telefonovania prekonať. Najmä pre obchodníkov je dôležité, aby človeka, s ktorým telefonujú zaujali. Na to však máte k dispozícii len pár sekúnd. Preto sa naučíte ako hneď na začiatku telefonátu klientov zaujať.

Ako správne telefonovať 2

Ďalej sa dozviete dôležité informácie o tom, aký dlhý by mal byť telefonát a aká by mala byť jeho štruktúra. Telefonát je možné rozdeliť na viaceré fázy a vy sa v kurze dozviete ako v nich postupovať, ako behom chvíľky predstaviť čo potenciálnym klientom vlastne prinášate.

Dôležité je aby ste svojho potencionálneho zákazníka či klienta vtiahli do deja. To sa dá dosiahnuť pomocou dobre štruktúrovaných otázok, o ktorých sa v kurze takisto dozviete viac.

Azda najdôležitejšou schopnosťou je zvládanie námietok. Pri telefonickom kontakte sa s nimi často stretávate alebo budete stretávať a je dôležité vedieť na ne správne reagovať. V kurze sa naučíte zvládanie námietok, ktoré sa u klientov vyskytujú najčastejšie.

Ako správne telefonovať 3


Lektor kurzu

Lektorom kurzu je Míra Princ, špecialista na obchodnú telefonickú komunikáciu. V kurze vás naučí všetky svoje znalosti, ktoré získal počas 20 rokov praxe v obchode a telefonovaní v Česku aj celej Európe, v USA a v Kanade. Svoje znalosti sprostredkováva ľuďom prostredníctvom seminárov už niekoľko rokov.

Ako správne telefonovať Míra Princ


Čo kurzom získate?

Po absolvovaní kurzu budete presne vedieť ako správne telefonovať. Prekonáte strach z telefonovania, budete vedieť ako pri telefonovaní postupovať, ako človeka na druhej strane telefonátu hneď v úvode zaujať a ako si jeho záujem udržať. Zvládanie námietok, ktoré je asi najdôležitejšou schopnosťou, ktorú ako človek komunikujúci s klientmi musíte mať, už pre vás takisto nebude problém.

Ako správne telefonovať 4


Zhodnotenie

Kurz ponúka všetky potrebné znalosti o tom ako správne telefonovať. Vedieť správne telefonovať je nevyhnutnou znalosťou všetkých podnikateľov, obchodníkov či iných ľudí akokoľvek komunikujúcich prostredníctvom telefónu. Kurz je určite vhodnou, jednoduchou a časovo nenáročnou formou ako sa to naučiť.

Avšak nezabúdajte, že tak ako ste sa vy naučili ako správne telefonovať a aká by mala byť štruktúra dobrého telefonátu, takisto to môže vedieť aj človek, ktorému voláte. Preto ísť striktne podľa určitej šablóny, ak človek, ktorému voláte tieto postupy telefonovania pozná, môže viesť k odmietnutiu skôr než mierne vybočenie z ideálnej schémy.

Takisto je nutné myslieť na to, že každý človek je jedinečný a štruktúra telefonátu, ktorú sa naučíte je síce všeobecne najúčinnejšia, no stále musíte osobu na druhej strane telefonátu počúvať a uplatňovať naučené zásady aktívne a flexibilne k danej situácii.

Kategória: Podnikanie
Počet lekcií: 9
Dĺžka kurzu: 2:09 hod.
Úroveň obtiažnosti: Vhodné pre každého
Prístup: 24/7: Videokurzy môžete prehrávať zo všetkých zariadení
Lektor: Míra Princ

Nezabúdajte, že telefonát často rozhoduje o tom či klienta získate, alebo nie a teda či zarobíte, alebo nie. Naučte sa preto ako správne telefonovať a určite uvidíte vo svojej práci výsledky. Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie a prezrieť si video zdarma.

Vstúpiť do kurzu>>>

Záverečné zhodnotenie
  • Obsah kurzu:
  • Školiteľ:
  • Kvalita videa a zvuku:
3.8
Odoslanie
User Review
4 (1 hlas)