Kurz líčenia – Krásna a sama sebou

Kurz líčenia - Krásna a sama sebou

Vstúpiť do kurzu>>>


Pre koho je kurz určený?

Chcete sa krásne nalíčiť a napriek tomu vyzerať prirodzene? Kurz líčenia vás naučí ako na to.

Náplň kurzu

V kurze sa naučíte ako sa líčiť. V úvode sa dozviete všetko o make-upe a púdri. Aké sú jednotlivé typy a odtiene, ako si zvoliť ten správny konkrétne pre vás a ako make-up a púder správne nanášať.

Kurz líčenia vás naučí ako správne zvýrazniť vaše oči a dosiahnuť ich ideálny tvar. Dozviete sa ako na každodenné líčenie, jemnejšie aj výraznejšie.

Okrem make-upu vás kurz líčenia zasvätí aj do tajov starostlivosti o pleť. Dozviete sa viac o jednotlivých typoch pleti a ako sa správne starať o tú vašu.

Kurz líčenia - Krásna a sama sebou

Naučíte sa ako si poradiť s nedokonalosťami pleti, ako ich zamaskovať a vytvarovať tvár pomocou farebných púdrov.

Dozviete sa ako na správnu úpravu obočia, ako zvoliť ideálny tvar a ako ho dokresliť a zvýrazniť pomocou líčenia.

V závere sa v kurze líčenia naučíte ako sa líčiť na rôzne príležitosti. Zvládnete večerné líčenie, ale dozviete sa aj ako sa správne nalíčiť na pohovor.

Kurz líčenia - Krásna a sama sebou


Lektor kurzu

Kurz líčenia vedie Michaela Baronová, ktorá je špecialistkou na kozmetiku a líčenie. Jej túžbou je aby sa všetky ženy cítili nádherné a preto vás chce zasvätiť do tajov líčenia a naučiť ako sa správne líčiť, zvýrazniť to pekné na vás a zakryť mierne nedostatky.

Kurz líčenia - Krásna a sama sebou Michaela Baronová


Čo kurzom získate?

Po absolvovaní kurzu líčenia budete schopné sa krásne nalíčiť na akúkoľvek príležitosť. Budete vedieť ako zamaskovať vaše nedostatky a naopak vyzdvihnúť prednosti. Dobrý vzhľad je často kľúčom k úspechu. Nezabúdajte, že prvý dojem robí najviac a správne líčenie môže dopomôcť k pozitívnemu dojmu. Okrem toho sa vy samé budete cítiť lepšie. Schopnosť pekne sa nalíčiť vám zdvihne sebavedomie, budete sa cítiť príťažlivejšie a ženskejšie.

Kurz líčenia - Krásna a sama sebou


Zhodnotenie

Kurz líčenia jednoducho a názorne vysvetľuje jednotlivé techniky líčenia. Hoci niekomu sa môže zdať záverečný záber na modelku prikrátky, video sa dá pochopiteľne stopnúť v prípade, že si chcete líčenie prehliadnuť podrobnejšie.

Hlavne starším ženám a ženám s menej dokonalou tvárou sa môže ako nedostatok zdať, že modelka v kurze je už od prírody krásna, má dobrú pleť a pekný tvar očí. Preto líčenie na nej pochopiteľne vyzerá veľmi dobre a techniky pre zakrývanie nedostatkov sú tak na modelke zbytočné keďže výraznejšie nedokonalosti nemá. Bohužiaľ tak to však v dnešnej dobe funguje. Všetko sa predvádza na prirodzene krásnych ženách, ktoré žiadne maskovanie a korektúry nepotrebujú.

Kurz líčenia - Krásna a sama sebou

Napriek tomu sú však ohlasy na kurz veľmi pozitívne. Mnoho žien ocenilo možnosť dozvedieť sa viac o správnom líčení a naučiť sa ako sa skrášliť a pritom zachovať svoju prirodzenosť.

Kategória: Zdravie a krása
Počet lekcií: 9
Dĺžka kurzu: 1:16 hod.
Úroveň obtiažnosti: Vhodné pre každého
Prístup: 24/7: Videokurzy môžete prehrávať zo všetkých zariadení
Lektor: Michaela Baronová

Zdvihnite si sebavedomie a vyrazte dych vášmu okoliu. Kliknite na tlačidlo nižšie, prezrite si videá zdarma, prihláste sa na kurz líčenia a cíťte sa krásne ako nikdy predtým.

Vstúpiť do kurzu>>>

Záverečné zhodnotenie
  • Obsah kurzu:
  • Školiteľ:
  • Kvalita videa a zvuku:
4.3
Odoslanie
User Review
5 (2 hlasov)