Kúzla a triky- naučte sa kúzliť ako Pavel Kožíšek

Kúzla a triky- naučte sa kúzliť ako Pavel Kožíšek

Vstúpiť do kurzu>>>


Pre koho je kurz určený?

Ste radi stredobodom pozornosti? Radi svojich známych rozosmievate, šokujete a nachytávate? Kurz kúzlenia vás naučí množstvo trikov, ktoré zaručene oživia každú párty. Veď kto by nemal rád kúzla a nenechal sa nimi prekvapovať? No ešte lepšie je byť tým, kto prekvapuje ostatných.

Náplň kurzu

V kurze sa dozviete všetky potrebné informácie o tom ako sa naučiť kúzliť. Naučí vás viaceré prekvapivé a zábavné kúzla, ktoré však nie sú priveľmi náročné a dokážete sa ich naučiť za naozaj krátky čas. Na tieto kúzla pritom nepotrebujete žiadne špeciálne kúzelnícke rekvizity. Všetko čo k nim potrebuje nájdete aj u vás doma.

V kurze sa naučíte napríklad kartové kúzla. Odhalí vám triky ako si zapamätať poradie všetkých kariet v balíčku behom desiatich sekúnd a ako mať konkrétnu kartu v balíčku presne v takom poradí, v akom si divák povie.

Kúzla a triky- naučte sa kúzliť ako Pavel Kožíšek


Odhalí vám tajomstvá kúziel miznutia a premeny. Naučíte sa kúzlo premeny šatky na loptičku a tiež ako nechať vo vzduchu zmiznúť a znovu sa objaviť magické zápalky a kúzlo so špagátikmi, ktoré budete vedieť nechať prejsť cez ruku. Tiež sa dozviete ako sa dá uhádnuť dátum narodenia neznámeho človeka a ako sa dá otočiť ruku o 360 stupňov.

Lektor kurzu

Všetky kúzla vás naučí človek na to skutočne povolaný, a to populárny český iluzionista Pavel Kožíšek, držiteľ titulu Majster sveta zo Svetového poháru bavičov. Okrem toho je riaditeľom Divadla kúziel a prezidentom Českého magického zväzu.

Kúzla a triky- naučte sa kúzliť ako Pavel Kožíšek


Čo kurzom získate?

Po absolvovaní kurzu budete sami schopní predvádzať viaceré kúzla. Vďaka tomu môžete ozvláštniť každú párty a pobaviť svojich priateľov a rodinu či potešiť svoje ratolesti.

Kúzla a triky- naučte sa kúzliť ako Pavel Kožíšek


Zhodnotenie

Kurz vám názorne a zrozumiteľne vysvetlí všetko potrebné k tomu ako sa naučiť kúzliť. Všetky kúzla sú pritom veľmi jednoduché na prevedenie a keďže k nim nepotrebujete ani žiadne špeciálne kúzelnícke rekvizity je kurz aj finančne nenáročný.

Ako mierna nevýhoda sa môže zdať ošúchanosť kúziel, ktoré sa v kurze naučíte. S väčšinou z nich sa ľudia už niekedy stretli a tak ich už neprekvapia. No určite natrafíte aj na ľudí, ktorí sa s nimi ešte nestretli alebo aj keď ich už niekedy videli stále ich prekvapujú a bavia.

Kategória: Kreatívne kurzy
Počet lekcií: 7
Dĺžka kurzu: 3:34 hod.
Úroveň obtiažnosti: Vhodné pre každého
Prístup: 24/7: Videokurzy môžete prehrávať zo všetkých zariadení
Lektor: Pavel Kožíšek

Na začiatok stačí ak zamávate kúzelným kurzorom, kliknete na tlačidlo nižšie a „abrakadabra“ zjaví sa vám kurz kúzlenia. Už v prvej kapitole sa zdarma môžete naučiť niektoré z jednoduchších trikov.

Vstúpiť do kurzu>>>

Záverečné zhodnotenie
  • Obsah kurzu:
  • Školiteľ:
  • Kvalita videa a zvuku:
4.8
Odoslanie
User Review
5 (1 hlas)