Moderné šitie pre začiatočníkov

Moderné šitie pre začiatočníkov

Chcem si pozrieť 3 VIDEÁ ZDARMA>>>


Pre koho je kurz Moderné šitie určený?

Chcete potešiť seba a svojich blízkych, najmä svoje deti či vnúčence? Túžite si skrášliť svoj domov autentickými doplnkami? Vyskúšajte moderné šitie pre začiatočníkov.


Náplň kurzu

V kurze sa naučíte vyrábať krásne výrobky, predovšetkým pre deti. Osvojíte si rôzne strihy na šitie, podľa ktorých sa vám bude následne jednoduchšie šiť. Naučíte sa vybrať si vhodný materiál na šitie a pracovať s farbami a razidlami na látky.

Svojim deťom či vnúčencom budete vedieť vyrobiť krásne šité hračky, napríklad medvedíka, handrovú bábiku s oddeliteľnou sukienkou, dráčika s pohyblivými končatinami, rôzne vtipné postavičky, vankúšik v tvare psíka či podbradníky s uškami.

Šité hračky si obľúbia nie len deti, ale aj domáci miláčikovia a tak si aj pre nich niečo vyrobíte. Dozviete sa tiež ako si krásne ozdobíť vodítko.

Okrem detí však potešíte aj seba. V kurze sa naučíte strihy na šitie  tričiek pre deti i dospelých. Vyrobíte si tašku cez rameno s magnetovým zapínaním, či rozličné ozdoby do domácnosti ako napríklad dekoračné vankúšiky či dekorácie do kvetináčov.

V závere kurzu si osvojíte aj šitie bez šitia.

Moderné šitie pre začiatočníkov Moderné šitie pre začiatočníkov

 

 

 


Lekcie kurzu:

 1. Veselý vankúšik
 2. Výroba tričiek
 3. Dekoračná látková bábika
 4. Predstavenie platenej časti
 5. Taška s magnetický zapínaním
 6. Výroba ušatých podbradníkov
 7. Bábika
 8. Dráčik
 9. Pre domácich miláčikov
 10. Výroba kvietkov

Lektor kurzu

Moderné šitie pre začiatočníkov vás v kurze naučí Katka Dachovská, ktorá sa modernému šitiu a najmä šitiu pre deti a domácich miláčikov sama dlho venuje. Okrem tvorby publikuje články s touto tematikou, vrátane návodov, v časopise „Švadlenka“, ale aj v PDF podobe na internete.

Moderné šitie pre začiatočníkov Katka Dachovská


Čo kurzom získate?

Po absolvovaní kurzu ovládnete viaceré strihy na šitie a budete schopní vyrobiť krásne šité hračky pre deti či domácich miláčikov, ale rovnako krásne doplnky do domácnosti alebo tričká a tašky. Vaše výrobky tak potešia nie len vás a vašich najmenších ale spravia radosť aj vašim blízkym v podobe darčeku.

Šitie navyše vhodne vyplní a spríjemní váš voľný čas. Kto túži po tvorivom a kreatívnom koníčku absolvovanie kurzu moderného šitia určite neoľutuje.


Zhodnotenie

Šitie je určite zaujímavý koníček, no okrem látok, farieb a gombíkov k nemu budete potrebovať šijací stroj. Hoci menšie doplnky samozrejme viete ušiť aj ručne, pri výrobe tričiek a hračiek ho potrebovať určite budete a tak treba rátať s týmto, aj keď jednorazovým, výdavkom.

Napriek tomu však kurz k šitiu prilákal už mnoho ľudí. Stal sa inšpiráciou pre mnohé aktuálne šičky, ale takisto k šitiu motivoval aj množstvo žien, ktoré ešte nikdy nič neušili a vďaka kurzu sa to hravo naučili. Zásluhu na tom má najmä lektorka, ktorá zrozumiteľne a pútavo vysvetľuje jednotlivé techniky krok za krokom.

Potešte seba i svojich blízkych, najmä tých najmenších, krásnymi výrobkami. Kliknite na tlačidlo nižšie a pozrite si videá zdarma.


Kategória: Kreatívne
Počet lekcií: 10
Dĺžka kurzu: 3:45 hod.
Úroveň obtiažnosti: Pre začiatočníkov
Prístup: 24/7: Videokurzy môžete prehrávať zo všetkých zariadení
Lektor: Katka Dachovská

Potešte seba i svojich blízkych, najmä tých najmenších, krásnymi výrobkami. Kliknite na tlačidlo nižšie a pozrite si videá zdarma.

Chcem si pozrieť 3 VIDEÁ ZDARMA>>>

Záverečné zhodnotenie
 • Obsah kurzu:
 • Školiteľ:
 • Kvalita videa a zvuku:
5
Odoslanie
User Review
0 (0 hlasov)